1. خانه
  2. keyboard_arrow_left
  3. اخبار سنگ
  4. keyboard_arrow_left
  5. قیمت سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن

سنگ تراورتن
قیمت سنگ تراورتن

سنگ تراورتن یکی دیگر از سنگ های محبوب و پرکاربرد است که بسیاری از مردم در خانه هایشان نصب می کنند. سنگ تراورتن تنوع رنگ زیادی دارد و سطح آن متخلخل است. این سنگ طبیعی علاوه بر
بررسی قیمت سنگ تراورتن

قیمت سنگ تراورتن از سنگ اسلیت و سنگ مرمر کمتر است. قیمت سنگ تراورتن معمولا حدود 3 دلار به ازای هر فوت مربع است. قیمت کمتر سنگ تراورتن به صاحبان خانه این فرصت را می دهد تا با هزینه کمی مدل و دکوراسیون خانه خود را عوض کرده یا آن را تعمیر و بازسازی کنند.
واضح است که سنگ تراورتن یکی از روش های مقرون به صرفه و عالی برای تغییر مدل خانه شماست. قیمت سنگ تراورتن در بازار بسیار رقابتی بوده و شما می توانید تراورتن با کیفیت بالا را به صورت آنلاین و به آسانی خریداری کنید.

فاکتورهای متعددی بر قیمت سنگ تراورتن اثر می گذارند که عبارتند از:

 

نوع معدن سنگ

سنگ ساختمانی ابر سنگ

سنگ ساختمانی ابر سنگ

کیفیت سنگ
مدل و رنگ آن
قطر و ابعاد سنگ
سورت سنگ
مقدار تخلخل سنگ
درجه کیفی سنگ تراورتن
سنگ مرمر
سنگ مرمر

سنگ مرمر نیز سنگی بسیار رایج و پرکاربرد است که از آن در خانه ها استفاده می شود و به طور گسترده ای در بازار موجود است. اگر چه سنگ مرمر می تواند مدل ها و رنگ های منحصر به فرد داشته باشد، اما نسبت به لکه ها و خراشیدگی بسیار حساس است. شراب قرمز و دیگر میوه های اسیدی به راحتی سنگ مرمر را لکه دار می کنند.
سنگ مرمر یکی از گران ترین سنگ های ساختمانی است. قیمت هر فوت مربع سنگ مرمر معمولا 17 است.

سنگ اسلیت
یکی دیگر از متداول ترین سنگ های مورد استفاده در خانه ها، سنگ اسلیت است، زیرا آنها را به راحتی می توان به ورقه های نازک تقسیم کرد. به این ترتیب بریدن و تبدیل آن به قطعات و تایل های مشابه راحت تر است. اسلیت می تواند بسیار مقاوم و ارتجاعی باشد. میانگین قیمت هر فوت مربع سنگ اسلیت معمولا 6 دلار است. با این حال، این سنگ معمولا باید توسط فرد متخصص نصب شود و ممکن است نیاز به هزینه اضافی برای نصب آن نیز باشد. علاوه بر این، سنگ اسلیت باید هر یک سال یا هر سه سال یک بار توسط شخصی حرفه ای بررسی شود و اقدامات مربوط به حفظ و نگه داری آن انجام شود.

اخبار سنگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست