درباره ما

ابرسنگ

بازرگانی ابرسنگ یکی از بزرگ ترین مجموعه های عرضه سنگ های ساختمانی در کشور بوده و خدمات خود را با هدف ارتقای کیفی زندگی و تامین سنگ خوب برای مشتریان گرامی با جدیدترین رویکردهای مهندسی و روش های علمی و با شناخت دقیق نیازهای مشتریان و یاری رساندن به آنها برای انتخاب مناسب ترین نوع سنگ با در نظر گرفتن بودجه و منطقه جغرافیایی ارائه می نماید.

این مجموعه از سال 1381 با جذب 2 نیرو شروع به کار کرده و در حال حاضر با بیش از 100 نفر نیرو بصورت مستقیم و غیرمستقیم به فعالیت خود ادامه می‌دهد. یکی از مهم ترین عوامل موثر در پیشرفت و رشد روز افزون این مجموعه به روزآوری و مطالعات بر روی نوسانات بازار و تجربه و تحلیل آن با امکاتات و پتانسیل موجود در این واحد می باشد به همین منظور بحث اموزش پرسنل یکی از مهم ترین الویت های مدیریت ابرسنگ می باشد. این مجموعه مفتخر به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت (ISO 9001) و مدیریت رضایت مشتری (ISO 10002) به عنوان نخستین در صنعت سنگ کشور می باشد.  

این مجموعه ضمن پایش و اندازه گیری توانمندی خدمات خود برای رسیدن به بهترین نتیجه، محیط کاری آرام و تمیز و توأم با مهربانی برای کارکنان به همراه خدماتی مناسب فراهم آورده‌ است تا با تعهد به ایجاد مجموعه‌ای کیفی با در نظر گرفتن سلامت محیط کار، بهره‌وری در ابعاد مختلف خدمات رسانی به مشتریان را محقق کرده است. همکاران ما با نشاط و حوصله کافی، در خدمت و ارائه مشاوره به خریداران می باشند و انضباط در کار را به همراه آراستگی سرلوحه خدمات خود قرار می دهند.

این مجموعه بازرگانی با فراهم آوردن محیطی مثبت و سالم برای همکاران با هدف برآوردن نیازها و رضایت و جلب وفاداری مشتریان ،  با رهبری پویا و نوآورانه تمامی تلاش خود را در جهت حفظ برتری کیفی و ارائه یک الگوی مدیریت پویا انجام خواهد داد .رهبری در این مجموعه، انعکاسی از روح همکاری و اعتماد بین مدیریت مجموعه و کارکنان خواهد بود آنچنان که بازرگانی ابرسنگ را تبدیل به مکانی مطلوب برای دریافت بهترین مشاوره و خرید سنگ در استان مازنداران و کشور خواهد کرد.