original.svg

مرغوبیت محصول

delivery.svg

تحویل فوری

support.svg

پشتیبانی همه روزه

 • دسته‌بندی‌ها

  ابعاد موجود

  رنگ‌های موجود

 • فیلتر محصولات نمایش 1 - 16 از 243 نتایج

  دسته‌بندی‌ها

  ابعاد موجود

  رنگ‌های موجود

 • 243 محصول

  محصولات پرطرفدار

  در انتخاب سنگ برای دیوارهای بیرونی ساختمان‌ها باید به محدودیت‌های زیادی توجه کنید که کار را برای شما دشوار می‌کند. اما انتخاب سنگ برای دیوارهای داخلی این محدودیت‌ها را ندارد و به همین دلیل گزینه‌های بیشتری پیش روی شما قرار دارد.

  اما از چه سنگ‌هایی در اجرای دیوارهای داخلی خانه‌ها استفاده می‌شود؟ کدام یک از این سنگ‌ها زیبایی بیشتری به خانه شما می‌بخشد؟

  با ما در این متن همراه باشید و بهترین سنگ‌ها را برای اجرای دیوارهای داخلی خانه خود انتخاب کنید.

  با دیوارهای داخلی آشنا شوید

  اگر می‌خواهید بهترین سنگ را برای دیوارهای داخلی منزل خود انتخاب کنید، پیش از هر چیزی باید دیوارهای داخلی ساختمان‌ها را بشناسید.

  دسته اول دیوارهای داخلی همان دیوارهای بیرونی و دیوار حیاط است. در اجرای این دیوارها باید به دنبال سنگ‌هایی باشید که مقاومت زیادی داشته باشند و در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی به مرور زمان تغییر نکنند. از این رو هر سنگی برای اجرای این دیوارهای مناسب نیست.

  اما دسته دوم به سنگ‌های دیوار فضای داخلی ساختمان برمی‌گردد که شامل سنگ دیوار حمام و دستشویی، سنگ دیوارهای تزئینی در خانه و سنگ دیوار راه پله می‌شود. از آن جایی که این دیوارها به صورت مستقیم در معرض عوامل تخریب کننده نیستند، به اندازه دیوارهای بیرونی محدودیت ندارند.

  ما در این مقاله قصد داریم به سنگ دیوارهای داخلی بپردازیم که جز فضای داخلی ساختمان به شمار می‌آیند. ویژگی‌های این سنگ‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین سنگ را برای این دیوارها انتخاب کنید.

  استفاده از سنگ‌های تزئینی در بخش‌های مختلف ساختمان

  تا به حال کسی را دیده‌اید که چشم روی زیبایی‌های سنگ‌های طبیعی ببندد؟ جذابیت سنگ‌های طبیعی به اندازه‌ای است که توجه همه را به خود جلب می‌کند. این سنگ‌ها جلوه‌ای شیک به خانه شما می‌دهند و از سادگی فضای منزل شما می‌کاهند. در نهایت این ساختمان شما است که با فضایی لوکس چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

  اما پیش از هر چیز باید بدانید که از سنگ‌های تزئینی در کدام بخش از منزل خود استفاده کنید؟ این سنگ‌ها به جذابیت کدام بخش از فضای داخلی منزل شما می‌افزاید؟

  معمولاً از سنگ‌های تزئینی و آنتیک در موارد زیر استفاده می‌شود:

  • اتاق نشیمن
  • دیوار پشت تلویزیون
  • دیوارهای حال و پذیرایی
  • دیوارهای کنار شومینه

  در انتخاب سنگ برای دیوارهای داخلی به موارد زیر توجه داشته باشید

  بدون شک استفاده از سنگ‌های طبیعی در دیوارهای داخلی به زیبایی خانه شما کمک می‌کند؛ اما زمانی تاثیر اجرای سنگ طبیعی در دیوارهای داخلی خانه خود را مشاهده می‌کنید که انتخاب درستی کرده باشید.

  مهمترین نکته در انتخاب و خرید سنگ برای دیوارهای داخلی خانه‌ها، دکوراسیون منزل شما است. هماهنگی سنگ‌ها با دیگر اجزای خانه بسیار مهم است؛ چه از نظر رنگ و چه از نظر سبک.

  بنابراین در اولین قدم باید سبک خانه خود و رنگ غالب در دکوراسیون را در نظر بگیرید و متناسب با آن‌ها بهترین سنگ ممکن را برای اجرای دیوارهای داخلی انتخاب کنید.

  اگر احساس می‌کنید که دانش کافی و لازم را برای انجام این کار ندارید، بهتر است که با معمار یا طراحی حاذق در این زمینه مشورت کنید. این فرد با تخصص خود شما را به خوبی راهنمایی خواهد کرد.

  البته به غیر از سبک دکوراسیون خانه خود باید به دیوار مورد نظر خود توجه داشته باشید. بگذارید واضح‌تر به شما بگوییم؛ اینکه دیوار مورد نظر شما در کدام بخش از خانه قرار دارد، بسیار مهم است.

  طبیعی است که ویژگی‌های سنگی که در دیوار آشپزخانه یا سرویس بهداشتی استفاده می‌شود، با دیوارهای پذیرایی فرق داشته باشد. بنابراین به ویژگی سنگ‌ها و مکان استفاده آن‌ها در خانه نیز دقت کنید.

  بهترین سنگ برای دیوارهای داخلی مختلف در خانه

  دیوارهای داخلی جز فضاهای داخلی در ساختمان‌ها به شمار می‌آید. از آن جایی که این قسمت از فضای خانه در معرض فضای باز قرار ندارد، تغییرات آب و هوایی نیز روی آن تاثیری نخواهد داشت. بنابراین می‌توان در این بخش از فضای خانه از سنگ‌های مختلف استفاده کرد.

  این روزها بسیار پیش می‌آید که از سنگ‌های تزئینی جهت زیباسازی داخل منازل و ساختمان‌ها استفاده می‌شود. اما معمولاً یکی از دغدغه‌های مشتریان این است که چه سنگی را برای دیوارهای داخلی انتخاب کنیم؟

  در ادامه بهترین گزینه‌ها را جهت تزئین دیوارهای داخلی منازل به شما معرفی می‌کنیم.

  بهترین سنگ برای راه پله‌ها

  راه پله‌های داخل خانه‌ها جز فضای داخلی محسوب می‌شوند. از این رو دست شما در انتخاب سنگ برای این قسمت از خانه باز است. یکی از پرکاربردترین سنگ‌هایی که در این قسمت استفاده می‌شود، مرمریت است. این سنگ با تنوع رنگی بالا و مقاومت زیاد از گزینه‌های ایده‌آل به شمار می‌آید.

  البته که تقاضا برای استفاده از سنگ مرمریت در این بخش از خانه نیز زیاد است. تراورتن نیز از دیگر سنگ‌هایی است که معمولاً در راه پله‌های خانه استفاده می‌شود. اگرچه چه این سنگ‌ها به اندازه سنگ‌های مرمریت یکدست و یکرنگ نیستند، اما از جذابیت و زیبایی ظاهری خوبی برخوردار هستند.

  گرانیت؛ انتخابی مناسب برای دیوار آشپزخانه

  دیوار آشپزخانه یکی از تاثیرگذارترین بخش‌های هر خانه‌ای به شمار می‌آید. بنابراین استفاده از مصالح شیک و بادوام در این قسمت از خانه در چشم‌انداز خانه تاثیر به سزایی می‌گذارد.

  معمولاً از سنگ‌های طبیعی به منظور پوشش دیوار آشپزخانه، فضای بین کابینت‌ها و پشت اجاق گاز استفاده می‌کنند. اکثر سنگ‌های طبیعی نیز گزینه مناسبی برای اجرا در این قسمت‌ها به شمار می‌آیند، اما سنگ گرانیت به واسطه مقاومت فوق‌العاده خود در برابر ضربه و ضد آب بودن انتخاب ایده‌آلی به نظر می‌رسد.

  استفاده از سنگ‌های طبیعی در این قسمت نه تنها در زیبایی خانه شما تاثیر می‌گذارد، بلکه نظافت این بخش از خانه را نیز آسان می‌کند.

  سنگ چینی؛ بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی

  استفاده از سنگ برای دیوارهای داخلی حمام و توالت نیز امری رایج در معماری و ساختمان‌سازی است. از آن جایی که سنگ‌ها در برابر آب مقاومت بالایی دارند و نظافت آن‌ها نیز آسان است، از آن‌ها در این بخش از خانه بسیار استفاده می‌شود.

  اما چه سنگی برای اجرای این دیوارها مناسب است؟ معمولاً معماران برای پوشش دیوارهای حمام و توالت سراغ سنگ‌های چینی می‌روند.

  دیوارهای داخلی خانه خود را با این سنگ‌ها بپوشانید

  تا به اینجا شما را با دیوارهای خاص در خانه آشنا کردیم و بهترین سنگ‌ها را برای این فضاها معرفی کردیم. اما استفاده از سنگ‌های تزئینی تنها به این بخش‌ها اختصاص پیدا نمی‌کند. با پوشاندن برخی از دیوارهای هال و پذیرایی و حتی دیوار پشت تلویزیون با این سنگ‌ها خانه شما به زیباترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد.

  مرمریت؛ سنگی محبوب در دیوارهای داخلی

  اما محبوب‌ترین سنگی که معمولاً در این قسمت استفاده می‌شود، سنگ مرمریت است. این سنگ ساب‌پذیری بسیار بالایی دارد. همچنین با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع خود زیبایی و جذابیت این بخش از فضای خانه را دوچندان خواهد کرد.

  از طرفی دیگر طرح یکنواخت و یکدست این سنگ توجه بسیاری از ساختمان‌سازان و معماران را به خود جلب کرده است.

  مرمر یکی از زیباترین سنگ‌ها برای دیوار داخلی

  مرمر یکی از سنگ‌های لوکس در میان سنگ‌های ساختمانی به شمار می‌آید. این سنگ ساختمانی زیبا جلوه‌ای لوکس و بی نظیر به فضای داخلی خانه شما می‌دهد. به خصوص اگر از این سنگ در اتاق نشیمن یا به عنوان دیوارپوش پشت تلویزیون استفاده کنید؛ در این صورت جذابیت خیره‌کننده‌ای به منزل خود داده‌اید. البته این سنگ قیمت بالایی دارد که معمولاً از آن در مکان‌های لوکس و لاکچری استفاده می‌شود.

  چینی انتخابی متفاوت برای دیوارهای داخلی خانه

  اگرچه معمولاً از این سنگ در اجرای دیوارهای هتل‌ها و رستوران‌ها استفاده می‌کنند، اما این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید از زیبایی‌های این سنگ طبیعی در خانه خود استفاده کنید. این سنگ با ساختار بلوری خود نور را تا حد زیادی عبور می‌دهد و به این شکل به زیباتر شدن خانه شما کمک خواهد کرد.

  سنگ آنتیک؛ انتخاب خاص پسندها

  سنگ آنتیک از جمله سنگ‌های تزئینی و دکوراتیو به شمار می‌آید. از این سنگ برای دیوارهای داخلی در خانه به خصوص دیوار پشت شومینه، ستون‌ها و قاب آینه‌ها استفاده می‌کنند. این سنگ‌ها ظاهر زیبا و خاصی به خانه شما می‌دهد. همچنین دوام بالای این سنگ برای مدت طولانی این ظاهر شیک و لوکس را در خانه شما حفظ می‌کند.

  کوارتزیت؛ ارزان اما جذاب

  به سنگ‌های گرانیت علاقه دارید، اما بودجه لازم برای خرید این سنگ را ندارید؟ کوارتزیت بهترین پیشنهاد برای شما است. این سنگ قیمت ارزان‌تری نسبت به گرانیت دارد و به واسطه مقاومت بالا در برابر هوازدگی بسیار در پوشش دیوارها استفاده می‌شود.

  کلام آخر

  امیدواریم با توجه به توضیحاتی که در این مقاله دادیم، بهترین سنگ برای دیوارهای داخلی خانه خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پیش از هر چیز ویژگی‌های سنگ را با دیوار مورد نظر خود مطابقت دهید؛ در این صورت اطمینان خواهید داشت که انتخاب بهتری دارید.

  بیشتر  

  در انتخاب و خرید سنگ ساختمان خود دغدغه دارید ؟

  کارشناسان ما در هر لحظه آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید و انتخاب سنگ ساختمان با درنظر گرفتن بودجه شما هستند.

  مجموعه بازرگانی ابرسنگ می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
  رد کردن
  اجازه دادن به اعلان ها